• Przechowalnia 0
 • Dlaczego ozonator?

  gl2100, ozonator.com.pl, ozonator, generator ozonu,
  Ozonatory

  Ozonatory to wspaniałe urządzenia. Są w stanie produkować ozon pobierając tlen z otoczającego go powietrza. Nie jest to jednak trwały efekt. 40 minut później po ozonie nie ma śladu, a tlen wraca spowrotem do swojej naturalnej postaci. W tym czasie ma silne właściwości sterylizujące i utleniające. Działa jako środek czyszczący i odkażający.


  Do czego przydaje się ozonator?

  • generatory ozonu skutecznie odświeżają klimatyzację samochodową,
  • woda ozonowana pomaga w leczeniu trądziku,
  • ozonatory doskonale radzą sobie z grzybicą i infekcjami Zobacz więcej »


  Ozonator powietrza N-202C z programatorem czasu pracy

  Netto: 283,74 zł
  Brutto: 349,00 zł

  Producent: ELTOM
  Kod: N-202C
  Wysyłka:24 godziny
  Produkt dostępny (10 szt.)
  Waga:1.20 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  OPIS PRODUKTU
  n202c, ozonator, ozonator.com.pl

  Ozonator powietrza N-202C z programatorem czasu pracy

  Ozonator N-202C generuje ozon w ilości 500mg/h pobierając tlen z otoczenia. Ozon ma znakomite właściwości dezynfekujące. N-202C jest w stanie produkować go w wodzie (woda ozonowana) jak i w powietrzu. Posiada w zestawie wężyki i kamienie do ozonowanie cieczy. Urządzenie ma opcję dostosowania pracy dzięki elektronicznemu minutnikowi. Można je również montować na ścianie.

  Obsługa:  1. Włącznik (ON/OFF) pod panelem LCD uruchamia urządzenie, ponowne naciśnięcie przycisku wyłącza je.
  2. Naciśnij przycisk "SET" jeden raz żeby ustawić czas pracy urządzenia. Naciśnij "+" lub "-" żeby ustawić czas. Każdorazowe naciśnięcie przycisków zwiększa lub zmniejsza czas pracy urządzenia o 10 minut. Zakres ustawień to od 0 do 40 minut. Po wybraniu pożądanego czasu pracy naciśnij przycisk "CONFIRM" żeby potwierdzić ustawienie.
  3. Naciśnij ponownie przycisk "SET" aby ustawić czas przerwy pomiędzy kolejnymi cyklami ozonowania. Ustaw czas przyciskami "+" i "-" (od 30 do 360 minut) i potwierdź przyciskiem "CONFIRM".
  4. Na wyświetlaczu urządzenia można zobaczyć pozostały czas do końca cyklu ozonowania, po skończonym ozonowaniu na ekranie wyświetli się czas do rozpoczęcia kolejnegu cyklu.

  Główne funkcje:

  • Ozonowanie wody pitnej - ozonator zabija bakterie i wirusy obecne w wodzie dając pewność że nadaje się ona do picia.
  • Oczyszczanie powietrza - ozonator usuwa wszelkie niepożądane zapachy i szkodliwe opary takie jak formaldehyd wydzielający się z nowych mebli bądź podczas malowania farbą, zapach jedzenia podczas gotowania (zapach czosnku, ryb), dym papierosowy.
  • Ozonowanie owoców, warzyw i mięsa - ozon pozbywa się wszelkich pestycydów obecnych na powierzchni owoców i warzyw, zabija też bakterie obecne w pożywieniu przedłużając tym samym ich okres przydatności do spożycia.
  • Sterylizacja ozonem - ozonator zabija bakterie na powierzchni naczyń, w wodzie, na zabawkach i butelkach dziecięcych.  Programator czasu pracy i przerw

  Dla pomieszczeń o przeciętnej czystości powietrza zaleca się czas pracy emisji ozonu 1 minuta na każde 10m3 objętości pomieszczenia z przerwą 240 minut (czyli dla pokoju 4mx4m o wysokości 2.5m objętość wyniesie 4x4x2.5m=40m3 a zalecany czas pracy emisji ozonu 40m3/10m3 = 4 min. oraz przerwa 240 min.). Przy tych założeniach i maksymalnym czasie pracy 40 min. z przerwą 24 0min. Urządzenie obsłuży pomieszczenie o objętości 400m3 (czyli np. 160m2 o wysokości 2.5m). Ozonator może pracować cyklicznie bez wyłączania dowolnie długo lub tak długo aż powietrze osiągnie zadowalający użytkownika poziom świeżości i czystości i wtedy może zostać wyłączone przyciskiem ON/OFF. W pomieszczeniach gdzie powietrze jest zadymione, zanieczyszczone grzybami i/lub drobnoustrojami oraz posiada niepożądany zapach czas pracy oraz przerw należy odpowiednio zmienić wg preferencji użytkownika i w zależności od parametrów powietrza i oczekiwanej szybkości poprawy jego parametrów.

  ozonator, n202c, ozonator.com.pl, generator ozonu
  N202c, ozonator, generator ozonu, ozonator.com.pl
  UWAGA! To urządzenie nie jest skonstruowane do pracy ciągłej. Nie należy specjalnie wymuszać pracy ciągłej bez minimalnej przerwy 30 minut pomiędzy kolejnymi uruchomieniami generatora ozonu. Sprzedawca urządzenia nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane zbyt dużym stężeniem ozonu w pomieszczeniu, które to stężenie wynika z nieprawidłowego doboru ustawienia parametrów pracy ozonatora. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt ze sprzedawcą urządzenia.  PARAMETRY TECHNICZNE

  Napięcie zasilania 220-240V/50Hz
  Znamionowa moc 18 W
  Znamionowa wydajność ozonu 500 mg/h
  Wydajność pompy 9 l/min
  Poziom hałasu <36 dB
  Żywotność do ok. 10 000 h
  Waga brutto 1070 g (z wężami silikonowymi i dyfuzorami)
  Obsługiwane powierzchnie 4÷60 m2 (w trybie szybkiego oczyszczania jednorazowego) do 180m2 (w trybie cyklicznym)
  Wymiary 24x17x7cm
  Programowany czas pracy 1-40min. z krokiem 1min, programowalny czas przerwy 30-360min. z krokiem
  10 min.
  Rodzaj pracy S2-40 min (do 40 min z przerwą min. 1 godz.)
  Środowisko pracy wewnątrz dobrze wentylowanych pomieszczeń bez gazów powodujących korozję
  Możliwy jednorazowy maksymalny czas pracy w trybie emisji ozonu 40 min.  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  ...jest pusty

  Szybka Wysyłka
  ozonatory, ozonator.com.pl, zyh102, n202c
  Facebook Messenger
  Użytkownik Allegro
  % Pozytywnych komentarzy
  Typ
  Ostatnie
  7 dni
  Ostatnie
  30 dni
  Wszystkie
  Polecam
  Nie polecam
  Zgodność z opisem
  Obsługa kupującego
  Czas wysyłki
  Koszt wysyłki
  Pokaż listę aukcji
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Zapoznaj się z Polityką cookies serwisu.